CEEKL 2018

Event logo

V rámci hlavních aktivit Československé sekce IEEE PES se již řadu let pořádá Cyklo Elektro Energetická konference v Louňovicích. Od loňského roku je do pořádání aktivně zapojena i studentská odnož PES, která je začleněna v našem SB a tím je náš SB taktéž spolupořadatel. Všichni členové jsou samozřejmě se svými příspěvky vítáni.

Konference se koná v obci Louňovice (Praha-východ) v sobotu 12. 5. 2018 v neformálním prostředí a předchází jí cyklistický a pěší výlet. Obě sportovní varianty se budou odehrávat v pohodovém cyklo/pěším tempu.

Celková délka trasy je necelých 20 km.

Sraz na cyklo výlet je v 9:00 v Louňovicích na návsi u kapličky. Je to na křižovatce ulic Obecní a Na zvoničce (místo srazu).

Sraz na pěší výlet je v 9:15 na zast. MHD v Kostelci nad Černými lesy, nám. Pěší variantu organizuje Martin Kněnický.

Po sportovní části následuje již samotná konference v neformálním stylu (od 16h, jednacím jazykem je čeština). Tématem letošního roku je "Měření a šíření informací v elektrizační soustavě". Vítány jsou všechny příspěvky, včetně takových, které se dané problematiky týkají jen vzdáleně! Během konferenční části je zajištěno občerstvení ve formě gulášku, čepovaného pivka a dalších pochutin.

Odborné diskuse v neformálním prostředí přináší mnoho podnětů. Pokud se chcete zúčastnit a třeba byste se rozhodli pro pěší variantu výletu, určitě kromě přihlášky napište také Martinu Kněnickému, aby věděl na koho se má na začátku výletu čekat ;-)

Celá akce se dá zvládnout bez ubytování. V opačném případě je ubytování možné ve spacáku u pořadatelů (nutno předem domluvit), nebo v blízkém okolí: http://www.levneubytovani.net/ubytovani/hubert-lounovice/ https://www.hotelscombined.com/Hotel/Mlyn_Pataki.htm

Více informací podá Martin Kněnický, předseda SB


Download the CfP